Termékek Menü

Karrier

Munkalehetőség!

Csatlakozz és változtassuk meg a piacot együtt, a SERAPH-al!
Magyarország vezető férfi ruházati webshopja lehet, hogy Téged keres!
Magadra ismersz?

Kézi csomagoló:

Csatlakozz Magyarország verhetetlen startup webáruházához! Egy magyar tulajdonú cég, aki leelőzte a Zara-t és
elvitte előle a legjobb "Európai Designer Webshop" díját.

Gyémánt marketing díjas cég, mely pár hónap alatt vált piacvezetővé. Ha arra vágysz, hogy egy nemzetközileg is elismert,
és dinamikusan növekvő cégnél építs karriert,
itt a helyed!

Főbb feladatok, munkák:
Férfi ruházati termékek csomagolása, Bejövő rendelések összekészítése, Raktárrendezés

Az álláshoz tartozó elvárások:
Felhasználói szintű Windows és Excel ismeret. Pontos, precíz munkavégzés.

Amit kínálunk:
Karrier lehetőség akár nemzetközi szinten is, Dolgozói kedvezmények, Teljesítményfüggő bónuszok

Ha profi vagy és a legjobbak közé akarsz tartozni, akkor tárt karokkal várunk. Küldd el önéletrajzod a pozíció megjelölésével az office@seraphstore.com email címre.

Cégünknél: Napi, heti, havi, és szezonális bónuszokat is szerezhetsz!
Célunk, hogy kiemelkedő életszínvonalat adjunk jutalmazási rendszerünkkel a motivált csapattagjainknak!
Ne feledd
 ‪#‎StayDifferent‬, és küldd bátran az önéletrajzod ide: office@seraphstore.com